KONST / Litografier / Färglitografi 12422086
nr 1242 2086
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Färglitografi, Peter Dahl (f. 1934), Sverige. Signerad, daterad 1980,213/250. Motivet: 55x42
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 18 mars 2019
kl 18:47:01
17/3 10:41:48
18 mar
Peter Dahl (f. 1934)